KONST / Litografier / Litografier 9377042

nr 937 7042

Harry Kampf

(1926-1989), Sverige

Litografier, 10 st. Harry Kampf, Stockholmsmotiv. numrerade och signerade, motivet: 45x36

Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 januari 2015
kl 18:25:36

15/1 10:34:40 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 jan

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv

Harry Kampf

Läs mer om Harry Kampf